DKNY – bez względu na rodzaj, to perfumy, które powinna mieć każda kobieta

DKNY perfumy słyną z ciekawych zapachów, które orzeźwiają i dodają odwagi nawet najbardziej nieśmiałym niewiastom. Panie znające markę, doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że producenci dorobili się kilku ciekawych zapachów, które zdobyły ogromną popularność. Dziś chcemy przekazać do oceny kolejny zapach stworzony przez stajnię DKNY. DKNY Nectar Love, to najnowsza propozycja twórców takich zapachów jak Be Delicious czy MyNY. Jest to kolejny zapach, który zawojował świat. Kobiety nie wyobrażają sobie dnia bez skropienia ciała właśnie tą wonią. Co w nich takiego szczególnego? Opowiemy Wam poniżej.

Kiedy po raz pierwszy powąchasz kolejną propozycję DKNY perfumy, doznasz ekstazy. Przywita Cię bowiem nietuzinkowy, subtelny zapach, w którym wyczujesz nutę miodu, kwiatów i mandarynki. Zapach ten doskonale sprawdzi się na randkę, bowiem wielu osobom kojarzy się z zakochaniem i miłością. Nic zatem dziwnego, że producenci nawiązali nazwą właśnie do miłosnego nektaru.

Prezentowane perfumy od pierwszego wdechu uzależniają użytkownika.. Kuszą niebanalnym zapachem i uzależniają mężczyznę od kobiety. Pierwsze spojrzenia, w połączeniu z tą wonią dają elektryzujący efekt, który utrzymuje się przez wiele godzin. Nic dziwnego zatem, że kobiety od pierwszego wdechu pokochały te perfumy. Lubują się w nich szczególnie te, które są w trakcie szukania drugiej połówki. Nie oznacza to jednak, że pozostałe, które są odważne, eleganckie i posiadają już ukochanego, nie mogą korzystać z tego zapachu.

Być może wyda Wam się to dziwne, ale perfumy te mają moc przyciągania. I nie chodzi tutaj o każdego mężczyznę, tylko o tego jedynego wymarzonego, z którym kobieta chce spędzić resztę życia. Wydawać by się mogło, że DKNY perfumy postawiły na coś zupełnie nowego, innego niż dotychczas. Aby jednak prezentowane Nectar Love kojarzyły się z marką, twórcy umieścili zapach w klasycznym flakonie jabłka, który został jedynie upiększony symbolem pszczoły, która ma ucieleśniać naturę. Każdy, kto będzie chciała skorzystać z tego zapachu, rozpozna go bez problemu, bowiem wytłoczona pszczoła od razu rzuca się w oczy, przywodząc na myśl smak cudownego, słodkiego miodu.

Kwiatowo – owocowa nuta nadaje Nectar Love niepowtarzalności. Każda kobieta, której marzy się miłość powinna skusić się na zakup prezentowanych perfum. Jeśli myślisz, że nie potrafisz uwodzić, te perfumy Ci w tym pomogą. Ba, tak naprawdę zrobią całą pracę za Ciebie. Zapewniamy, że żaden mężczyzna nie przejdzie obok Ciebie obojętnie, zaś Ty, będziesz mogła przebierać w kandydatach, aż do momentu, w którym trafisz na tego jednego, jedynego.

Pierwsze chwile z zapachem, to urzekająca woń frezji, połączonej z mandarynką i cierpkim grejpfrutem. Zapach jest słodki i przyciągający, ale również dzięki cierpkości ostatniego owocu – orzeźwiający. Połączenie to w późniejszym czasie zastępuje cedr, który łączy się z piżmem, żeby w końcowej fazie przejść do romantycznych kwiatów – jaśminu i konwalii.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*