DKNY – perełka wśród perfum

Kiedy na rynku po raz pierwszy pojawiły się DKNY znawcy perfum uznali je za jeden z lepszych produktów. Na rynku DKNY istnieją od 2004 roku. W czasach, kiedy po raz pierwszy wyszły na rynek, były jednymi z bardziej pożądanych zapachów.

Obecnie, pomimo tego, że są jednymi z bardziej znanych perfum, nie do końca można wierzyć, że po 14 latach w butelkach odnajdziemy te same składniki, co na początku. Jednym z najpopularniejszych zapachów tego producenta jest zielone jabłuszko. Na samym początku daje fantastyczne doznania, jednak po dłuższej chwili może niektórych rozczarować. Po pierwszym momencie, w którym użytkownika wita orzeźwiający, pełen finezji zapach, pojawia się woń, która kojarzy się wielu z kraterami rodem z Księżyca. Absolutnie nie da się wyczuć ani jednej kropli ogórka, czy kwiatowego zapachu. Producent, który wiele lat temu stworzył pierwowzór wspomnianych perfum na pewno nie byłby zadowolony z dzisiejszego efektu, który proponuje się klientom. DKNY Be Delicious, można śmiało powiedzieć, stały się ofiarą reform wielu instytucji.

Wielu o prezentowanych perfumach może powiedzieć, że poza pięknym flakonikiem, który uśmiecha się do klienta zieloną główką, nie ma w nich nic specjalnego. Nie oznacza to jednak, że nie są one godne uwagi. Są jednak tacy, dla których początkowa woń jabłek, mieszająca się w późniejszym czasie z nutami ogórka i melona jest odskocznią od wielu problemów.

Wracając do buteleczki – jej zieleń z pewnością przyciąga wzrok. Imitacja owocu sprawia, że klient ma ochotę zjeść ją w całości. Zapach ten, dzięki swojej początkowej świeżości wybierany jest najczęściej na letnie i wiosenne poranki. Inspiracją do jego stworzenia jest nowojorskie życie.

Jeżeli ktoś raz zakochał się w DKNY’ach, nie oznacza to, że jeden nieudany rodzaj, może wykluczyć wspaniałość pozostałych. I tak faktycznie jest. Kolejną odsłoną tego producenta jest zapach, który kryje się pod nazwą MyNY. Połącznie słodkości jabłka z gorzkością grejpfruta i drzewnymi nutami, daje niebywałe doznania, zarówno na samym początku, jak i w trakcie odczuwania zapachu.

Ci, którzy po raz pierwszy spotkali się z marką DKNY, zapewne kojarzą ją jedynie z perfumami. Nie oznacza to jednak, że na rynku nie można spotkać innych towarów związanych z tą marką. Zarówno perfumy, jak i inne produkty kojarzą się z amerykańską metropolią, która nigdy nie śpi – Nowym Jorkiem. DKNY oddają piękno kobiet, które potrafią żyć w biegu i są naładowane pozytywną energią. Jeżeli nie potrafisz sobie wyobrazić życia w biegu, powąchaj jeden z zapachów oferowanych przez markę. Poczujesz wówczas moc nowojorskiego życia, która da Ci energię na cały dzień, a nawet jeszcze dłużej. Dobierz do tego inne produkty oferowane przez markę i stań się jedną z modnych, nowojorskich kobiet, która nie boi się niczego. Dzięki tym produktom jesteś w stanie zawojować świat i zdobyć bogactwo, o którym nawet nie śniłaś. Perfumy bowiem dodają odwagi i pewności siebie. Dlatego są tak popularne wśród kobiet, które od zawsze były przysłowiowymi “szarymi myszkami”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*