DKNY to nie tylko perfumy. Poznaj ciekawostki na temat marki

Jeżeli myślisz, że DKNY, to tylko najpopularniejsze zielone jabłuszko – perfumy, które elektryzują niejedną kobietę – jesteś w ogromnym błędzie. Marka ta bowiem skupia w sobie ogromną ilość produktów, dzięki którym możesz stać się modną i elegancką kobietą, taką, którą bez problemu spotkasz na nowojorskich ulicach. Dlaczego właśnie do tego miasta zostały porównane DKNY? Otóż właśnie Nowy Jork jest miejscem, które zainspirowała twórcę marki. Pęd, nocne życie, kobiety wiedzące czego chcą, to wszystko pozwoliło stworzyć perfumy fenomenalne. Takie, które robią wrażenie na największych sceptykach.

Obiecaliśmy Wam kilka ciekawostek, które pozwolą poznać w pełni DKNY, jako markę. Aby nie być gołosłownym, poniżej prezentujemy kilka informacji, które mogą Was zelektryzować:

  1. Najpopularniejszym zapachem, który każdy kojarzy z marką jest Be Delicious. Jego butelka może intrygować. Dlaczego akurat jabłko? Otóż po przeprowadzeniu śledztwa okazuje się, że perfumy stworzone zostały jako uszanowanie dla Nowego Jorku, jego pięknego miasta skupiającego w sobie kobiety odważne i eleganckie. Flakon nawiązuje swoim wyglądem do potocznej nazwy miasta, która brzmi: The Big Apple. Jednak nie tylko z tym ma się kojarzyć. Ci, którzy choć w części znają Biblię i przypowieść o stworzeniu świata, pamiętają z pewnością Raj i Ewę, która kusiła Adama zatrutym jabłkiem. Właśnie do tej historii i tego jabłka nowojorczycy często porównują swoje miasto.
  2. Innym rodzajem perfum, który może intrygować są DKNY Golden Delicious. Okazuje się, że producenci stworzyli zapach, który odniósł spektakularny sukces. Kwota, którą uzyskali za sprzedaż przekroczyła bagatela milion dolarów. Poza ceną intryguje również flakonik, w którym znajdziemy perfumy. Otóż producenci ułożyli na nim drogie kamienie, które przypominają panoramę Nowego Jorku. O jakich kamieniach mowa? Otóż na butelce odnajdziecie diamenty i szafiry. Zagłębiając się w historię sprzedaży, zdumiewać może fakt, że flakon omawianych perfum sprzedawał się bagatela – co dwie minuty. Można zatem jedynie sobie wyobrazić, jak piękny zapach musiał w sobie skrywać. Trzeba dodać, że perfumy te nie należą do najtańszych.
  3. DKNY Be Delicious, to jedne z najpopularniejszych zapachów, które sprzedają się letnią porą. Nic w tym dziwnego, zapach jabłka i ogórka niebywale orzeźwia w najcieplejsze dni, dając energię na wiele trudnych godzin. Jeżeli chcesz mieć oryginalne perfumy, którymi będziesz pachnieć tylko Ty, nie licz na to. Są na tyle popularne, że zapach jabłka będzie unosił się w powietrzu bardzo często. Chce je bowiem mieć wiele kobiet nie tylko w Nowym Jorku, ale również na całej ziemi. Jeśli będziesz szukała tego zapachu, niech nie zdziwi Cię fakt, że na flakonie zobaczysz innego producenta. Okazuje się bowiem, że od 2016 roku dystrybutorem perfum DKNY zostało Estée Lauder.

Mamy nadzieję, że przedstawione powyżej ciekawostki pozwolą Ci podjąć słuszną decyzję i wybrać perfumy godne uwagi wielu kobiet i mężczyzn. Zapewniamy, że pomimo wysokiej ceny, będziesz z nich niezwykle zadowolona.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*