DKNY propozycją dla każdej kobiety

Szukasz perfum, które pokazałyby, jaką kobietą jesteś? Przerobiłaś już wiele zapachów, jednak żaden do końca nie odpowiadał Twojemu charakterowi i preferencjom? Dziś chcemy pokazać Ci markę, która w swojej kolekcji posiada rozmaite zapachy, które potrafią zdefiniować każdą kobietę. Który producent dokonał niemożliwego? Zobaczysz poniżej.

Wielu twierdzi, że jeśli producent tworzy kilka produktów, to tak naprawdę żaden nie jest dobry. Okazuje się jednak, że istnieją tacy, którym ta sztuka się udała. Mowa o naszych dzisiejszych bohaterach, którzy swoją przygodę z kobietami rozpoczęli od linii perfum, aby potem uzupełnić ją o potrzebne każdej niewiaście akcesoria, choćby damskie torebki. Dziś jednak zajmiemy się stworzonymi przez DKNY perfumami.

DKNY perfumy, są często kojarzone z Nowym Jorkiem. I słusznie, bowiem okazuje się, że producenci każdy zapach tworzą w hołdzie temu miastu. Nic zatem dziwnego, że każda woń przywodzi na myśl nowojorski pęd i życie bez ograniczeń. Nawet najbardziej romantyczne zapachy, choćby Nectar Love, pomimo tego, że ma uwodzić i kusić mężczyzn, gdzieś w głębi pokazuje, jak żyją nowojorskie kobiety.

Producent stworzył wiele zapachów, które przypadły do gustu milionom pań. Jeśli zatem liczysz na to, że kupując te nomen omen nie najtańsze perfumy, będziesz pachniała wyjątkowo i niepowtarzalnie, musimy Cię rozczarować – nic takiego się nie wydarzy. Koiety bowiem kochają DKNY, perfumy, które na zawsze zmieniły ich życie. Co zatem tak przyciąga je do tych zapachów? Są to nie tylko orzeźwiające nuty ogórka czy jabłka, które doskonale sprawdzają się w letnie, ciepłe dni, ale również słodkie, miodowo – kwiatowe wonie, idealne na wieczorne randki z ukochanym.

Każdy zapach, który został stworzony przez Donnę Karan, zamknięto w charakterystycznym flakonie w kształcie jabłka. Wielu zastanawia się dlaczego, choć odpowiedź jest banalnie prosta. Otóż wspomnieliśmy wyżej o tym, że każdy z zapachów został stworzony, aby oddać hołd Nowemu Jorkowi. Kiedy poszperacie w historii tego miasta, okaże się że nazywane jest ono “Green Apple”.
Perfumy z kolekcji DKNY przywodzą na myśl grzech Ewy, która nie bała się użyć właśnie tego owocu, aby kusić Adama. Tę przypowieść właśnie mieli na myśli twórcy zapachów. Chcieli, aby wyprodukowane przez nich zapachy kusiły mężczyzn. I szczerze powiemy – udało im się to w 100%. Nieważne, który zapach wybierzecie, żaden facet nie przejdzie obok Was obojętnie.

Zachęcamy zatem do poznania każdego flakonika. Na pewno znajdziecie zapach, który będzie tym idealnym i wyczekiwanym. Dzięki niemu staniecie się jedną z wyzwolonych, eleganckich kobiet, które kochają szpilki i nie boją się niczego. Tak właśnie działają DKNY perfumy na podświadomość każdej kobiety. Nie wierzysz? Sprawdź sama. Jesteśmy pewni, że przyznasz nam rację szybciej, niż Ci się wydaje. Niech Zielone Jabłuszko zawładnie Twoim życiem do tego stopnia, że pozwoli na zrealizowanie nawet najskrytszych marzeń. Tych, o których nigdy nie mówiłaś nikomu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*