Donna Karan i jej cudeńka

Czy słyszałaś o perfumach, które elektryzują już samym wyglądem? Nie? To dziś Ci takie przedstawimy. DKNY perfumy, to produkt, który zawojował świat już kilkanaście lat temu. Co ciekawe – do dzisiaj się tak popularne, że każda kobieta na świecie chce je mieć. Dziwi nas zatem fakt, że Ty o nich nie słyszałaś. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Od dziś “Zielone jabłuszko” stanie się Twoimi ulubionymi perfumami, z którymi nie będziesz chciała rozstawać się ani na chwilę. Ale do rzeczy, tak zachwalamy, a Ty nawet nie wiesz do końca co. Spieszymy zatem z wyjaśnieniami.

Donna Karan, stworzyła perfumy, które miały kobietom pokazać, jak wygląda pęd nowojorskiego życia. Myślisz, że nie da się czegoś takiego pokazać. Otóż – da się. I to udało się właśnie Donnie.
DKNY perfumy elektryzują nie tylko orzeźwiającym zapachem, dodającym kobiecie odwagi, ale również minimalistycznymi flakonami, które stają się ozdobą każdej toaletki. Prezentowane perfumy zostały stworzone w hołdzie Nowemu Jorkowi. Pęd, nocne eskapady, to coś, co na pewno odnajdziesz w woni tych perfum. Mało tego, aby jeszcze bardziej upodobnić je do wspomnianego miasta, producenci poszli o krok dalej i stworzyli buteleczkę, która do złudzenia przypomina nowojorskie wieżowce. Kiedy pierwszy raz powąchasz ten zapach, na myśl od razu przyjdzie Ci zimna stal, która jest tak charakterystyczna dla nowojorskich budowli. Zastanawiasz się, jak udało się wydobyć właśnie takie nuty. Zdziwisz się – twórcy perfum wykorzystali jedynie nuty roślinne. Odpowiednio połączone pozwoliły uzyskać efekt, który przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania.

Chcesz w pracy czuć, jakbyś była na wymarzonym urlopie? DKNY Women na pewno Ci w tym pomogą. Jak wspomnieliśmy, roślinny skład nie musi powodować, że będziesz czuć jedynie kwiatową woń. Otóż poza stalą, wyczujesz jeszcze w tej propozycji fontannę lub zielone patio, które tak często można odnaleźć w wielkomiejskich biurowcach, nie tylko w Nowym Jorku. Dzięki takiemu połączeniu nut zapachowych, zamykając oczy, będziesz odpływać w nieznane, dając sobie chwilę wytchnienia podczas ciężkiego dnia.

Skoro tutaj dotarłaś, zapewne jesteś kobietą zdecydowaną, która poszukuje zapachu intrygującego, takiego, który pokaże, jaka jest naprawdę – pracująca, zdecydowana, która po ciężkim dniu będzie chciała wieczorem dobrze się zabawić. Te perfumy na pewno Ci w tym pomogą. Woń miejskiego powietrza, wspomagana roślinnymi klimatami sprawi, że niejedna osoba zwróci na Ciebie uwagę, zaś Ty będziesz czuła się fenomenalnie. Nie jesteś imprezowiczką? Zamiast tego wolisz usiąść na werandzie z kieliszkiem wina lub oranżady? Nic nie szkodzi – tutaj również, obok swojego ukochanego, możesz czuć się prawdziwą kobietą. Ulga, jaką da Ci taki wieczór w towarzystwie osoby, która jest Ci bliska i perfum, które uwielbiasz, jest nieoceniona. Co ciekawe – DKNY perfumy, szczególnie linia Women, pasują do każdej pory roku. Zimą są niezwykle intensywne, zaś latem, pomimo tego, że jest to ten sam zapach, łagodnieją, chłodząc do tego rozgrzane temperaturą ciało.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*