Czy jabłuszko jest jedno, czy może spotkać można je w różnych odsłonach?

Słynne jabłuszka Donny Karan, to zapachy rozchwytywane od wielu lat. Pierwsza odsłona ukazała się w 2004 roku. Jest na tyle udana, że jej popularność nie maleje od 14 lat.

Mowa oczywiście o DKNY Be Delicious. Nową odsłoną, która spotkała się z równie udanym przyjęciem jest Be Tempted. O ile te pierwsze DKNY kojarzą się ze świeżością i udanym początkiem każdego dnia, o tyle druga propozycja doskonale komponuje się z popołudniem. Dlaczego? Otóż twórcy postanowili dać swoim klientom zapach, który kojarzy się z przepysznym, słodkim deserem. W Be Tempted dominują czarna porzeczka, cytryna, czyli cierpkie smaki i zapachy, które połączone zostały ze słodkością czerwonych owoców. Taki mix daje nietypowy zapach, który zaskoczy nawet najbardziej wymagające osoby.

O ile DKNY Be Delicious doskonale sprawdzają się w letnie dni, o tyle ich następcy – Be Tempted przypadną nam w chłodne wieczory. Perfumy bowiem będą otulały ciało kobiety, jak ciepły szal.
Co bardzo cieszy użytkowników Be Tempted posiadają niebywałą trwałość. Na początku pachną niezwykle intensywnie, jednak po kilku chwilach zamieniają się w niezwykle delikatny i kuszący zapach, którego nie powstydzi się żadna elegancka kobieta. Perfumy te pasują do kobiet, które całe życie czują się małymi dziewczynkami. Być może dla niektórych jest to dziwne, bowiem zarazem są dziewczęce i kuszące. Niby te dwie rzeczy się wykluczają, a jednak połączone w tych perfumach doskonale się uzupełniają. Dziwne, a jednak prawdziwe.

Co ciekawe, na prezentowanym Jabłuszku możemy odnaleźć symbol węża, który odpowiedzialny jest za kuszenie. Jest to oznaka tego, w co wierzą Nowojorczycy, którym producent dedykuje perfumy z jabłuszkiem.

Zapewne nie wszyscy wiedzą, że DKNY wyprodukowane zostały w hołdzie Nowemu Jorkowi. Przyglądając się flakonikom, niejednokrotnie odnajdziemy symbol tego miasta. Dlaczego akurat Nowy Jork, a nie np. Los Angeles czy Chicago? Otóż to miasto jest skupiskiem zdecydowanych i eleganckich kobiet. Właśnie one uwielbiają nocne eskapady, które pozwalają im poczuć się wyzwolonymi. Miejski styl życia, to coś co producenci chcą podkreślić w zapachach. Właśnie dlatego umieszczają w nich nuty rześkie, aczkolwiek tajemnicze, które pozwalają użytkownikom oderwać się od szarej rzeczywistości, intrygujący zarazem osoby, obok których te przejdą.

Jeżeli zatem chcesz posiadać perfumy, które niestety posiada tysiące kobiet, ale które elektryzują zapachem, postaw na DKNY. Zapewniamy, że dzięki nim nie jeden raz będziesz brylowała w towarzystwie, a koleżanki będą zazdrościć Ci tego zapachu. Nie przejmuj się tym, że inne kobiety mogą mieć dokładnie taką samą woń. Oznacza to tylko, że jesteś w gronie tych, które zdecydowanie kroczą do wyznaczonego sobie celu. Gdyby okazało się, że jesteś “szarą myszką”, która boi się własnego cienia, te perfumy pomogą Ci z niego wyjść. Zastanów się zatem, czy te perfumy nie pomogą Ci z niego wyjść. My ze swej strony zapewniamy, że tak będzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*