Kupując perfumy, wystrzegaj się podróbek

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że pomimo zapewnień sprzedawcy o oryginalności produktu, kupiłeś dobrze zrobioną podróbkę. Zapewne wydałeś na nią niemałe pieniądze i do dziś “plujesz sobie w brodę”, że tak łatwo dałeś się nabrać.

Chcemy, aby to zdarzenie było ostatnim, dlatego dziś podpowiemy Ci, jak wystrzec się możliwości oszustwa. Pewnie nieraz słyszałeś o perfumach DKNY, które robią furorę na całym świecie. I na pewno zdajesz sobie sprawę z faktu, że nie kosztują one mało, dlatego nie chciałbyś, aby po raz kolejny Cię oszukano. Mało tego, jeśli kupujesz perfumy dla swojej ukochanej, na pewno chciałbyś, aby dostała od Ciebie oryginalny produkt, pozwalający jej cieszyć się pięknym zapachem.

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, jak również oczekiwaniom innych oszukanych klientów, poniżej podajemy kilka wskazówek, które pozwolą Ci uniknąć fałszerstwa i nabyć oryginalne DKNY:

  • Wykonanie flakonu – jak można się spodziewać – diabeł tkwi w szczegółach. Zwracaj zatem na jakość wykonania flakonu. Jeżeli okaże się, że Be Delicious posiada bąbelki lub brzydkie wybrzuszenia, jak również nie należy do najcięższych, bądź pewien, że jest to podróbka. Jeśli chodzi akurat o te perfumy, często można także zauważyć wybrzuszoną linię w szklanej części buteleczki.
  • Kolor – sprawdź dokładnie zarówno kolor perfum, jak i butelki. Porównaj ją z innymi flakonami stojącymi na półce, aby upewnić się, że na pewno masz do czynienia oryginałem, a nie podróbką.
  • Naklejka – niby nic, a jednak coś. Kto by pomyślał, że naklejka może być tak ważnym elementem, który może przesądzić o oryginalności perfum. Otóż, jeżeli dostaniesz do ręki oryginalny DKNY Be Delicious, z pewnością zauważysz, że wspomniany element jest duża, dzięki czemu mieści się na niej nie tylko nazwa producenta, ale również nazwa zarówno matki, jak i perfum. Dodatkowo powinno znaleźć się na niej informacja o pojemności, składzie oraz miejscu produkcji, adres producenta, jak również numer seryjny. Jak zatem widać, naklejka musi być naprawdę dużych rozmiarów. Jeśli zatem na flakoniku, który znajdzie się w Twoich rękach nie będzie tych wszystkich informacji lub, jeżeli naklejka będzie innych rozmiarów, wydrukowana niedbale – z pewnością nie posiadasz oryginalnego produktu.
  • Rozpylacz – charakterystyczne dla oryginalnych perfum jest to, że atomizer umieszczony jest na samym środku metalowej części. Sprawdź zatem, czy w Twoim egzemplarzu wszystko jest ok. Gdyby okazało się, że atomizer umieszczony jest wyżej, na pewno masz podróbkę perfum.
  • Opakowanie – kto by pomyślał, że nawet po pudełku można poznać podróbkę perfum. Okazuje się bowiem, że producent postarał się, aby każda krawędź była równo docięta, każdy element dobrze sklejony. Jeżeli zatem będzie wydawało Ci się już na samym wstępie, że z pudełkiem jest coś nie tak, zastanów się, czy to na pewno oryginalny produkt. Pamiętaj, że na spodzie pudełka zawsze jest wyryty numer seryjny produktu.

Powyższe wytyczne z pewnością pozwolą Ci dokładnie sprawdzić, czy Twoje perfumy to oryginał czy podróbka. Mamy nadzieję, że dzięki nam uda się uniknąć oszustwa.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*